☰ Menu Prawe Menu ☰
BIP - Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze

Poniedziałek 27.06.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Skład i kadencja Rady Społecznej

RADA SPOŁECZNA

KADENCJA NA LATA 2021 - 2025

Funkcja

Imię i nazwisko

Przewodnicząca Rady Społecznej

Rafał Cetnarowski

Z-ca Przewodniczącego

Anna Wojtysiak

Członek

Małgorzata Janicka

Członek

Łukasz Domurat

Członek

Wioletta Palczewska

 

 

Data sporządzenia informacji: 06.08.2021 r.

Osoba odpowiedzialna za wytworzenie informacji : Danuta Szymaniak

Osoba odpowiedzialna za wprowadzenia informacji: Anna Gajdamowicz

Wytworzył:
Danuta Szymaniak
(2021-08-06)
Udostępnił:
Łukowicz Tomasz
(2016-06-10 11:43:18)
Ostatnio zmodyfikował:
Gajdamowicz Anna
(2021-08-06 12:54:23)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 628